19" Duvar Tipi Rack Kabinetler

 

 

19" Duvar Tipi Rack Kabinet

Extra serisi Duvar Tipi Kabinet server ve network sistem kurulumlarınız için extra özellikler sunuyor. Açılabilir yan kapakları sayesinde kolay kurulum ve müdahale imkanı veren Extra serisi Duvar Tipi Kabinet kolay kablolama panelleri, hareketli dikmeleri, kolay montaj özellikleri, kırılmaz cam ve sağlamlığı arttıran bükümlü direkleri sayesinde teknolojinin korunmasında kalıcı çözümler sunuyor.

19" Duvar Tipi Rack Kabinet

Smart serisi Duvar Tipi Kabinet sayesinde kamera kayıt cihazlarınızın, modemlerinizin, DVR, Işıklandırma, Seslendirme, Sonlandırma gibi tüm ekipmanlarızı güvenle koruyun, hareketli dikmeleri sayesinde çeşitli derinlikte cihazlarınızı kolayca monte edin, ister duvara monte edin, ister düz bir yere koyun, ister alttan kablolama yapın ister üstten veya arkadan. Smart serisi Duvar Tipi Kabinet akıllı kullanım kaabiliyeti sayesinde teknolojinizin korunmasında en büyük yardımcınız.

19" Köşe Tipi Rack Kabinet

Duvar Tipi Kabinde 6.boyut! Duvar Tipi Kabinlerin duvar köşelerine montajlarındaki kullanım zorluğu ortadan kaldırılarak, yeni bir konfor kazandırıldı. Nook Duvar Tipi Köşe Kabin ile yerden tasarruf ederken kabin içinde bulunan cihazlara erişim ve kablolama konforlarını maksimum seviyede yaşayın.