RACK KABİNLER

 

Dikili Tip Rack Kabinler: Euro ve Smart modelleri ile datacenterlar, server ve network kurulumları için sağlamlık ve modülerlik sağlayan 12U'dan 45U'ya kadar çeşitli ebatlarda üretilmektedir.

 

Duvar Tipi Rack Kabinler : Extra, Smart ve Nook modelleri ile sistem kurulumlarınız için konfor, sağlamlık ve hafiflik sağlayan 6U'dan 21U'ya kadar çeşitli ebatlarda üretilmektedir.

ÜRÜNLERİMİZ

TELEKOMÜNİKASYON ÜRÜNLERİ

 

Telekom ve GSM sahalarında, baz istasyonlarında ve diğer iletişim alanlarında kullanılan transmisyon ürünleri ve yardımcı malzemeler Tellus güvencesi ile ülkemizde ve bir çok ülkede başarı ile kullanılmaktadır.

 

 

FİBEROPTİK ÜRÜNLER

 

Telekom ve network sahaları için 1.kalitede her tip ve metraj için Fiberoptik kablolar, Patch Panel ve Sonlandırma Kasetleri ile fiber altyapıda çözüm ortağınız olabiliriz.

ÖZEL PROJE ÜRÜNLERİ

 

Telekom, GSM ve bilişim sektöründe kullanılan outdoor ve indoor kabinetler, sonlandırma panelleri, saha dolapları ve özel tasarım ürünler için tasarımdan teslimata kadar proje yönetimi konusunda uzman ekibimiz ve tecrübemizle projeleriniz için doğru yerdesiniz.