Tellus ISAF 2014


IMG_0095.JPG

18-21 Eylül 2014 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen ISAF Fuarı, sektör profesyonellerini potansiyel alıcılarla buluşturdu. 4 gün boyunca dünyanın her köşesinden farklı kesimleri bir araya getiren fuar, bu yıl da katılımcılarına benzersiz bir platform sundu. Bu yıl 21.888 ziyaretçisi ve 319 katılımcısı ile sektörde büyük ilgi gören ISAF, yalnızca katılan ülke sayısı, kurulan stand ve alan olarak büyümekle kalmadı, Türkiye’de 2014 güvenlik sistemleri sektörünün aynası oldu.


ISAF Fuarı 2012 yılında kapsamını değiştirerek, eşzamanlı olarak düzenlenen 5 sektör fuarını aynı çatı altında buluşturan, gelişimini daha geniş ve çeşitli kesimlerle sürdüren bir dünya fuarı olduğunu bir kez daha kanıtladı. Bu yıl 6.sı düzenlenen konferansı Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığı başta olmak üzere kurumlar, üniversiteler ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarının katılımı ile daha geniş bir kesime hitap etti. Security&Safety Konferansı tüm sektör ilgililerini, sektör firmalarını, kamu kurum ve kuruluşlarını, sektör temsilcilerini, akademisyenleri, sivil toplum kuruluşlarını ve ilgili profesyonelleri bir araya getirerek, bilgi birikimlerinin ve deneyimlerin paylaşıldığı bir platform oldu. Güvenlik ile İş Sağlığı ve Güvenliği, Yangın, Arama Kurtarma ve Acil Durum, Bilgi Güvenliği sektörlerinin Türkiye’deki tek ortak konferansı olma özelliğinde olan Security&Safety Konferansında, 4 günde 22 oturum gerçekleşti.


TELLUS standı da potansiyel alıcılar tarafından ilgi ile ziyaret edilen standların başında geldi. Standta yeni nesil 19" Dikili Tip ve Duvar Tipi Kabinetlerin yanı sıra Bilgisayar Kabini, Telekom Kabinleri ve Klimalı Kabin olarak bilinen AirBox yer aldı. Özellikle AirBox ürünü yerli ve yabancı bir çok ziyaretçi tarafından ilgiyle incelendi. Türkiye'de ilk ve tek olan klimalı kabin AirBox, sistem odasına gerek duymadan kabinetin içerisinde bulunan cihazlar için ayarlanabilir optimimum iklimlendirme sağlıyor. Banka şubeleri, mağazalar, kamu kurumları gibi yerlerde kullanılmaya başlanan AirBox, tepe tipi ve yan tip klima seçenekleri sunuyor.


5 fuarın bir çatı altında gerçekleştiği ISAF önümüzdeki yıldan itibaren;

10-13 Eylül 2015 tarihleri arasında ISAF Fire&Rescue ile ISAF Safety&Health fuarları bir arada 17-20 Eylül 2015 tarihleri arasında da ISAF Security, ISAF IT Security ve ISAF Smart Home gerçekleşecek.

#ISAF

Güncel Haberler
Son Okunanlar
Search By Tags
Henüz etiket yok.
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic