Telekomünikasyon Ürünleri

 

 

Sayısal Dağıtım Modülü 2Mbit - DDF

Sayısal Dağıtım Modülü ya da kısaltılmış adıyla DDF Modülü, GSM baz istasyonlarında ve Türk Telekom şebekelerinde transmisyon geçişlerinin yapılmasını sağlayan bir sistemdir. İletişim kalitesi için bir modülü oluşturan tüm parçaların aşağıdaki karşılaştırma tablosunda belirtilen AL-KOR değerlerinde olması gerekmektedir. Bu sebeple AL-KOR marka DDF modülleri Türk Telekom onaylıdır.

Çiftli Sayısal Dağıtım Modülü 2Mbit - DDF

Çiftli Sayısal Dağıtım Modülü ya da kısaltılmış adıyla Çiftli DDF Modülü, GSM baz istasyonlarında ve Türk Telekom şebekelerinde transmisyon geçişlerinin yapılmasını sağlayan bir sistemdir. İletişim kalitesi için bir modülü oluşturan tüm parçaların aşağıdaki karşılaştırma tablosunda belirtilen AL-KOR değerlerinde olması gerekmektedir. Bu sebeple AL-KOR marka DDF modülleri Türk Telekom onaylıdır.

RBS Kabinet

GSM transmisyon sahalarında kullanılan RBS kabini monteli veya demonte olarak üretilmektedir. Kabin üzerinde bulunan DDF ve cihaz tutucu kariyer barlar ile sigorta kutusu standart olarak sunulmaktadır. DDF modülleri ise opsiyoneldir.

DDF Çatısı

GSM transmisyon sahalarında kullanılan DDF çatıları 1000, 1400, 2000, 2200 ve 2400 mm. seçenekleri ile üretilmektedir. 3 mm. kalınlığında sarı metal DDF tutucu kariyer barlara sahip çatılar sayesinde yük taşıma kapasitesi maksimum seviyeye çıkmaktadır.

Radyo Kabini

GSM transmisyon sahalarında kullanılan Radyo kabinleri monteli veya demonte olarak üretilmektedir. 14U, 35U ve 42U seçeneklerine sahip Radyo kabinleri tüm iletişim sahalarında güvenle kullanılmaktadır.

Sigorta Kutusu - DC Pano

Bakır baralı sigorta kutuları, kullanım alanlarına göre çok çeşitli tür ve tarzda üretilebilmektedir.